Δενδροφύτευση Tree planting
![Δενδροφύτευση Tree planting 1 Δενδροφύτευση Tree planting](https://thermaiko.eu/wp-content/uploads/2023/03/δενδροφύτευση.jpg)
Σημαντικό έργο δενδροφύτευσης επιτελέστηκε σήμερα το πρωί στην Αγία Τριάδα, γύρο από το γήπεδο του Πυρσού. Tree planting
Εθελοντική Δράση
Μία από τις μεγαλύτερες και σημαντικότερες εθελοντικές δράσεις, η δενδροφύτευση, για τον τόπο μας. Εθελοντική αναδάσωση για την παγκόσμια μέρα του Δάσους. Σε συνεργασία με την Διεύθυνση Αναδασώσεων , τις εθελοντικές ομάδες και τους πολίτες του Δήμου μας.
![Δενδροφύτευση Tree planting 2 δενδροφύτευση εθελοντές](https://thermaiko.eu/wp-content/uploads/2023/03/δενδροφύτευση-εθελοντές.jpg)
![Δενδροφύτευση Tree planting 3 Θεόδωρος Τζέκος](https://thermaiko.eu/wp-content/uploads/2023/03/δενδροφύτευση-τζέκος.jpg)
Εθελοντική Δράση Θερμαϊκού tree planting
Πάνω από 400 δενδρύλλια φυτεύτηκαν από εθελοντές πέντε συλλόγων (Εθελοντική Δράση Θερμαϊκού, Εθελοντές Κάτοικοι Αγίας Τριάδας, Λέσχη LIONS Μηχανιώνας, Σύνδεσμος Στελεχών Ενόπλων Δυνάμεων Θερμαϊκού “Αλέξανδρος ο Μέγας” και τη Διεύθυνση Αναδάσωσης Κεντρικής Μακεδονίας), δίνοντας ζωή στον τόπο!
![Δενδροφύτευση Tree planting 4 tree planting](https://thermaiko.eu/wp-content/uploads/2023/03/δενδροφύτευση-περαία.jpg)
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ
Παρών ήταν ο δήμαρχος, Γιώργος Τσαμασλής και ο υποψήφιος βουλευτής με το ΠΑΣΟΚ στη Β΄ Θεσσαλονίκης, Γιώργος Φεστερίδης, υποψήφιος Δήμαρχος Τζέκος Θεόδωρος ενώ εκεί ήταν και ο δασολόγος, Βασίλης Αθανασιάδης.
![Δενδροφύτευση Tree planting 5 Δενδροφύτευση](https://thermaiko.eu/wp-content/uploads/2023/03/δενδροφύτευση-θερμαικός.jpg)
Πάνω από 400 δενδρύλλια φυτεύτηκαν στην Αγία Τριάδα! Όλοι μαζί μπορούμε!